محل تبلیغات شما

کریم بنزما به دلیل مصدومیت چند بازی ابتدایی رئال مادرید در سال 2018 را از دست می دهد و هر کس عقیده متفاوتی در مورد زمان مصدومیت او دارد. 

 رئال مادرید فردا شب در بازی رفت کوپا دل ری مهمان نومانسیا خواهد بود. برخی معتقدند مصدومیت بنزما در طول تعطیلات کریسمس او بوده اما زیدان با دفاع از مهاجم هم وطنش اعلام کرد که مصدومیت کریم در بازی ال کلاسیکو اتفاق افتاده:

او بعد از ال کلاسیکو مرا در جریان مصدومیتش گذاشت. صحبت هایی در این مورد وجود داشت که چطور ممکن است از قبل مصدومیت داشته باشد اما من حرف او را باور دارم و به بازیکنم اعتماد دارم. بعد از بازی ال کلاسیکو او مصدوم شد. قبل از آن نبود. بعد او مانند همه به تعطیلات کریسمس رفت اما باز هم در بازگشت، خوب نبود. یک هفته بین مسابقه و آزمایش پزشکی فاصله بود. 

من فکر نمی کنم در طول تعطیلاتش مصدوم شده باشد زیرا در زمانی که می خواست به تعطیلات برود، مصدوم بود. بعد از مسابقه چنین احساسی داشت و نمی دانست دلیل مصدومیتش چیست. 

در آن زمان فکر نمی کردیم مساله جدی باشد اما بعد متوجه شدیم که مصدومیت او کمی به زمان نیاز دارد. مصدومیت بازیکنان اتفاق خوبی نیست. 

آیا رئال مادرید در ژانویه مهاجم می خرد؟

من با رئیس در مورد مسائل مختلفی صحبت کردم و این حقیقت دارد. در چند روز آینده خریدی نخواهیم داشت اما پس از آن هر چیزی ممکن است. ممکن است یک بازیکن جذب شود و ممکن است کسی را جذب نکنیم. مساله مهم برای من این است که کسی از تیم جدا نشود. یک مربی ترکیب تیمش را در ابتدای فصل می سازد و با آنها تا آخر فصل می جنگد. 

رئال مادرید کپا را جذب می کند؟

دوست ندارم در مورد بازیکنان سایر تیم ها صحبت کنم. 

بازی مقابل نومانسیا؟

آنها حریف قابل توجهی هستند. آنها در لیگ خود خوب کار می کنند. ما به حریفان خود احترام می گذاریم و از اهمیت این بازی آگاهیم. شکست مقابل بارسلونا آزاردهنده بود اما ما هنوز در سه رقابت حضور داریم و شانس داریم. 

آیا فصل آینده هم سرمربی رئال مادرید خواهید بود؟

من فعلا به زمان پس از 6 ماه آینده فکر نمی کنم. 


رئال نیوز مصدومیت ,بازی ,مادرید ,رئال ,ممکن ,مصدوم ,رئال مادرید ,تعطیلات کریسمس منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه اینترنتی لک . . . . . . . . . . Lakstore تخفیف ویژه فقط برای امروز کلید و پریز سلامت شریان آموزش سئو مقدماتی دانلود جدیدترین آهنگ های ایرانی | افشین موزیک شما بیا دانلود آهنگهای به روز ایرانی