محل تبلیغات شما

رئال مادرید موفق شد با سه گل پیروز دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری باشد تا بازی برگشت در برنابئو به نوعی تشریفاتی شود.

رئال مادرید امشب در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری از ساعت 23:30 در خانه نومانسیا به میدان رفت. 

 مشخصات بازی

تورنمنت: کوپا دل ری

ساعت: 23:30

تاریخ: پنجشنبه 14 دی

استادیوم: لوس پاخاریتوس

گلن: گرت بیل (35-پنالتی)، ایسکو (89-پنالتی)، مایورال (90+1) برای رئال مادرید

 آمار بازی و ترکیب ابتدایی

 

گزارش بازی

بازی آرام آغاز شد و برخلاف انتظار این نومانسیا بود که در 15 دقیقه ابتدایی حملات خوبی روی دروازه رئال مادرید ترتیب داد. کم کم رئال مادرید جلوتر کشید و توسط گرت بیل وازکز در دقایق 16 و 19 دو موقعیت خوب خلق کرد اما این حملات نیز سودی در پی نداشت. 

در دقیقه 30 روی ارسال ضربه آزاد، مایورال در گوشه محوطه شش قدم صاحب موقعیت بسیار خوبی شد اما ضربه او با اختلاف اندکی به کنار دروازه رفت. در دقیقه 35، لوکاس وازکز با خطای گوتیرس در محوطه جریمه نومانسیا متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. گرت بیل با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. 

پس از گل نیز رئال مادرید برتری خود را تا حدی حفظ کرد. در دقیقه 38 شوت پای چپ از راه دور آسنسیو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. نومانسیا در چند مقطع صاحب موقعیت هایی شد اما ضربات آخر بازیکنان این تیم به هیچ عنوان قابل قبول نبود و ضربات با اختلاف از بالا یا کنار دروازه به بیرون می رفت. رئال مادرید با نتیجه 1-0 نیمه اول را به پایان رساند. 

نیمه دوم بازی جذابی را در ابتدا از دو تیم شاهد نبودیم. در 10 دقیقه اول یک بازی آرام و بدون خطر انجام شد. در دقیقه 58، ضربه پای راست کارواخال توسط دروازه بان نومانسیا مهار شد. اتفاق مهم 15 دقیقه اول نیمه دوم، دو کارته شدن و اخراج دیامانکا، بازیکن نومانسیا بود. مهمان بازی واقعا خشنی را ارائه داد و در چندین صحنه، بازیکنان این تیم کارت زرد دریافت کردند. 

پس از ده نفره شدن میزبان، رئال مادرید به راحتی مالکیت اکثر دقایق بازی را به عهده گرفت اما در عین حال میل چندانی به هجوم نداشت. 

در دقیقه 68 نومانسیا یک موقعیت خوب را از دست داد. نیتو از سمت راست توپ را روی دروازه ارسال کرد و ضربه سر مارین، با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 73، ضربه از راه دور سبایوس باز هم توسط دروازه بان مهار شد. در دقیقه 76، رئال مادرید شانس آورد که بازی مساوی نشد. شوت پای چپ اینیگو پرز از فاصله حدود 30 متری، به تیر دروازه برخورد کرد تا میزبان در این صحنه بدشانس باشد. 

دقایق پایانی برای رئال مادرید طوفانی بود. در دقیقه 89، این بار مدینا در محوطه جریمه روی لوکاس وازکز خطای پنالتی مرتکب شد و ایسکو این ضربه را وارد دروازه کرد. تنها دو دقیقه بعد،  اشرف حکیمی از سمت راست توپ را روی دروازه نمانسیا ارسال کرد و مایورال با یک ضربه سر از فاصله ای نزدیک دروازه را گشود. 

 شرح گل ها

دقیقه 35، رئال مادرید، گرت بیل: لوکاس وازکز با خطای گوتیرس در محوطه جریمه نومانسیا متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. گرت بیل با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. 

دقیقه 89، رئال مادرید، ایسکو: این بار مدینا در محوطه جریمه روی لوکاس وازکز خطای پنالتی مرتکب شد و ایسکو این ضربه را وارد دروازه کرد.

دقیقه 90+1، رئال مادرید، مایورال: اشرف حکیمی از سمت راست توپ را روی دروازه نمانسیا ارسال کرد و مایورال با یک ضربه سر از فاصله ای نزدیک دروازه را گشود.


خبرگزاری رئال نیوز دروازه ,رئال ,دقیقه ,ضربه ,بازی ,مادرید ,رئال مادرید ,محوطه جریمه ,لوکاس وازکز ,کنار دروازه ,رئال مادرید، ,دروازه نمانسیا ارسال ,خطای پنالتی مرت منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
عکس zoopix وبلاگ اطلاع رسانی فروشگاه اینترنتی اپو دبیرستان غیرانتفاعی البرز شکست عشقی6 بلوکه زنی سیمانی نیشابور | بیرم آبادی rozoshab ناشناس پاورپوینت طلایی