فلورنتینو خودش را بهترین رئيس تاریخ باشگاه نمی‌داند. 

فلورنتینو پرز، رئيس رئال مادرید پس از قهرمانی این تیم در جام باشگاه‌های جهان از کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن دوره کنونی نام برد.

کهکشانی‌ها در مقابل گرمیو با تک گل رونالدو به پیروزی رسیدند و پنجمین جام سال را نیز به خانه بردند تا سال 2017 رسما به بهترین سال تاریخ باشگاه تبدیل شود. به گزارش مارکا، فلورنتینو پرز، پس از این قهرمانی در مصاحبه با کوپه گفت:

جایزه بازی جوانمردانه تورنمنت به رئال مادرید داده شد. این یعنی دید و نگرش داوران در اسپانیا در مقایسه با دیگر نقاط جهان نسبت به رئال مادرید فرق دارد. اینکه بارسا در ال کلاسیکو برای ما تونل خواهد زد یا نه برایم اهمیتی ندارد. این مسئله تغییری در ارزش کار ما برای قهرمان جهان شدن، ایجاد نخواهد کرد. این‌ها مسائل جزئي هستند. همه جهان دیدند که بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم و این نتیجه به ما برای ال کلاسیکو انگیزه می‌دهد.

آینده رونالدو؟ کریستیانو همین حالا هم قرارداد دارد. نمی‌توانم پیش بینی کنم در چهار یا پنج سال آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد اما من هم مثل زیدان امیدوارم رونالدو برای سال‌ها با ما بماند و در رئال مادرید بازنشسته شود. دی استفانو تاریخ رئال مادرید را عوض کرد و کریستیانو بهترین بازیکن دوره کنونی است. مقایسه من و سانتیاگو برنابئو؟ بیهوده است. موسس بزرگ این تیم فوق العاده، اوست. 

بیل؟ گرت در شرایطی فوق العاده خوب به سر می‌برد. کاملا از مصدومیتش ریکاوری کرده. این آرزوی همه مادریدیستاهاست که او به کلی مصدومیت را فراموش کند. گرت بدون شک بازیکن درجه یکی است. کپا؟ چگونه می‌توانم درباره کپا حرف بزنم؟ به نظرم مصاحبه خوبی بود (می‌خندد). واقعیت این است که رئال مادرید باید در هر پستی بهترین‌ها را در اختیار داشته باشد. تیم بسیار خوب و متحدی داریم. بهترین محیطی که در دوران ریاستم در این باشگاه دیده‌ام. با این تیم و با امید، انگیزه و تلاش، به فتح جام‌های قهرمانی ادامه خواهیم داد. وقتی تیمی برنده است، بهترین کار این است که به آن دست نزنید.

رئال نیوز رئال ,مادرید ,جهان ,کریستیانو ,بازیکن ,رونالدو ,رئال مادرید ,اهمیتی ندارد ,دوره کنونی ,بهترین بازیکن ,تاریخ باشگاه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Digital Marketing سرزمین بازی کانون آگهی و تبلیغاتی نصرت بغض پنهان‌ِ من زیباتون خرید و فروش فلزیاب