محل تبلیغات شما

رونالدو برای دومین روز متوالی در تمرینات گروهی شرکت نکرد. 

 کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید با غیبت در تمرینات امروز - چهارشنبه - این تیم، هواداران را نگران کرده است.

به گزارش گل، رئال مادرید این روزها خودش را برای حساس ترین بازی نیم فصل آماده می کند. کهکشانی‌ها پس از فتح جام باشگاه‌های جهان، حالا چالشی بسیار دشوار برابر رقیب دیرینه در پیش دارند. چالشی که اگر در آن پیروز نشوند، شاید خیلی زود با قهرمانی لالیگا خداحافظی کنند. از این رو، تیم زیزو چند روزی است تمریناتش را برای ال کلاسیکوی رفت آغاز کرده اما در این میان یک جای کار می‌لنگد.

کریستیانو رونالدو امروز هم در تمرینات گروهی غایب بود و طبق گزارش باشگاه، به تنهایی تمرین کرد تا شایعات مبنی بر اینکه این بازیکن مصدوم از جام باشگاه‌های جهان بازگشته، قوت بگیرد. گفته می‌شود رونالدو در بازی با گرمیو از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شده است. حالا باید دید آیا رونالدو فردا هم در تمرینات تیمش غایب خواهد بود یا همه چیز تنها یک احتیاط بوده است.

ناگفته نماند امروز جوردی آلبا هم در تمرین گروهی بارسا حضور نداشت. ال کلاسیکو روز شنبه در برنابئو برگزار می‌شود.


رئال نیوز رونالدو ,تمرینات ,رئال ,گروهی ,کریستیانو رونالدو ,رئال مادرید ,تمرینات گروهی منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اجناس فوق العاده خرید بانک شماره موبایل فروش مجموعه همراه اول و ایرانسل دانلود فیلم و سریال جدید گروه فرهنگی،هنری آفتاب نوجوان علوم انسانی صفحه اصلی استاپ شارژ قو بلاگ Mlle Liaison مرکز اخبار اجتماعی Web