سرمربی رئال مادرید گفت باید کار تیمش را آنالیز کند تا ببیند مشکل از کجاست. 

رئال مادرید در ادامه نتایج نه چندان مطلوب این فصل خود در لالیگا، در خانه سلتاویگو با نتیجه 2-2 متوقف شد تا فاصله با بارسلونا بیشتر از قبل شود. زین الدین زیدان پس از بازی در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

فلورنتینو پرز پس از بازی به رختکن تیم آمد. چه گفت:

هیچ چیز. مثل همیشه بود. رابطه ما مثل همیشه است. از نتیجه عصبانی هستیم. با نیمه اولی که داشتیم، عملکرد در نیمه دوم ما را عصبانی کرد. نمی توانیم از نتیجه راضی باشیم زیرا می توانستیم بازی بسیار بهتری داشته باشیم. در نهایت در کل 90 دقیقه خوب نبودیم. 

پرز به شخص شما چه گفت:

او برای روحیه دادن به تیم به رختکن آمد. چیز بیشتری نبود. 

چه اتفاقی در بازی افتاد؟ توضیح می دهید؟

آنها در نیمه دوم تیم بهتری شدند و فشار آوردند. آنجا بود که ما خوب کار نکردیم. توپ ها را راحت لو می دادیم. نیمه دوم اصلا خوب نبودیم. باید به دقت بررسی کنیم.

این آخرین شانس شما برای قهرمانی در لیگ بود؟

قرار نیست هر هفته در مورد قهرمان لیگ صحبت کنیم. ما امتیاز از دست دادیم و اگر امتیاز از دست بدهیم، نمی توانیم به این عنوان برسیم. باید بازی به بازی پیش برویم. 

پرز فقط به تیم روحیه داد؟

بله، مثل همیشه. 

تیم شما چرا انقدر از فرم خوب فاصله دارد؟

من باید مشکل را پیدا کنم زیرا مسئولیت آن با من است. من تلاش می کنم و تمام تیم تلاش می کند. اخیرا در فرم خوبی نبوده ایم. در نیمه دوم حریف از ما بهتر بود. زمانی که تحت فشار قرار می گیریم، نمی توانیم خوب بازی کنیم. باید اعتماد بیشتری به توانایی های خودمان داشته باشیم. شاید اعتماد به نفس کافی نداریم تا در تمام 90 دقیقه خوب کار کنیم. 

شرایط بدنی تیم خوب است؟

ما از نظر فیزیکی خوب هستیم. از نظر دویدن، خوب می دویم. افت ما در نیمه دوم به شرایط بدنی ربطی نداشت. گل دوم آنها به خاطر اشتباه ما بود. 

با بازیکنان در مورد مشکلات صحبت کرده اید؟

بله، هنوز کارهای زیادی باید انجام دهیم. نباید راضی باشیم. فردا روز جدیدی است که ما به کارمان بر می گردیم تا به بازی های بعدی فکر کنیم. ما در مورد کل لیگ صحبت نمی کنیم بلکه روز به روز پیش می رویم. دیوانه نمی شویم و در عین حال خوشحال هم نیستیم. مسئولیت تمام مشکلات با من است. 

هنوز هم می گویید که تازه ای نمی خواهید؟

در حال حاضر کسی را نمی خواهم. بعد، خواهیم دید چه می شود. تا 31 این ماه خواهیم دید. 

چرا؟

چون از بازیکنانم راضی ام. 

خبرگزاری رئال نیوز بازی ,کنیم ,نیمه ,باشیم ,مورد ,صحبت ,شرایط بدنی ,روحیه دادن ,برای روحیه ,داشته باشیم ,راضی باشیم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ و فیلم , سریال با زیرنویس فارسی سانسور آموزش زبان های برنامه نویسی باشگاه برنامه نویسان جوان اولین باشگاه برنامه نویسی در ایران میوفا | دانلود آهنگ جدید ایرانی و خارجی ArasHShokrI سایت فروشگاهی سایت TCدانلود