محل تبلیغات شما

ارنستو کاملا منطقی با برد تیمش برخورد کرد. 

 ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از پیروزی درخشان شاگردانش در ال کلاسیکو ضمن ابراز رضایت از نمایش شاگردانش، این بازی را برای همه یک درس دانست.

به گزارش mundodeportivo، آبی اناری‌ها در ادامه روند فوق العاده‌شان از ابتدای فصل، امروز در دشوارترین مصاف نیم فصلشان نیز سربلند از زمین خارج شدند و حالا با اقتدار، صدر جدول را در اختیار گرفته‌اند. والورده به خبرنگاران گفت:

توانستیم از زیر فشار رئال مادرید خارج شویم. چیزی که به خصوص در نیمه اول ما را خیلی به دردسر انداخت. گذر زمان در چنین بازی‌هایی بسیار مهم است و به کمکمان آمد. کار سختی بود اما به هدفمان رسیدیم. در نیمه اول تراشتگن عالی بود. زمانی که در فشار هستید، یک دروازه بان خوب برایتان زمان می‌خرد و او همین کار را کرد. مادرید می‌توانست نیمه اول را برنده به رختکن برود. در خیلی از بازی‌ها، نتیجه به جزئيات بستگی دارد. امروز از ان روزها بود. فارغ از نتیجه، هدف و ایده ما این است که همواره به لحاظ آمار، بهتر از حریف باشیم. 

رئال مادرید ده نفره شد اما هرگز نمی‌توانستیم کارشان را تمام شده فرض کنیم. آنها با یک یار کمتر، موقعیت‌های بیشتری خلق کردند. از این اتفاقات - اخراج - در فوتبال می‌افتد. بازی مهمی را بردیم و خوشحالیم. حریف قدرتمندی را در خانه‌اش شکست دادیم. قهرمانی لالیگا؟ ما حتی در میانه فصل هم نیستیم. هنوز زمان زیادی تا پایان باقی مانده. می‌خواهیم به همین منوال ادامه دهیم و گرچه اختلاف قابل توجهی داریم اما این اختلاف در حال حاضر معنایی ندارد. هنوز چیزی مشخص نیست. 

ترکیب رئال؟ در ابتدای بازی شما ایده‌هایی در ذهن دارید که حریف ممکن است با چه ترکیبی وارد زمین شود. نمی دانستیم که کواچیچ قرار است به جای ایسکو به عنوان یار مستقیم مسی وارد ترکیب شود. مادرید با این ایده می‌خواست میانه میدان را در دست بگیرد. 

پائولینیو؟ پائو بازیکنی است که علی‌رغم هافبک بودنش، نفوذهای زیادی به محوطه جریمه می‌کند. آنچه درباره او مهم است این است که همیشه حریف را سوپرایز می‌کند. پائو امروز کمک فراوانی به تیم کرد و از عملکردش راضی و خوشحالیم. فرمائلن؟ توماس را همیشه بازیکن باکیفیتی می‌دانستم و امروز هم عالی بازی کرد. او بازیکن فوق العاده‌ای است. 

بارسا و رئال تیم‌هایی هستند که هر کدام در مقطعی می‌تواند بالاتر و بهتر از دیگری باشد. با این حال، ما تیم‌هایی بسیار برابر هستیم. این بازی برای همه یک درس بود. در پیش فصل آنها ما را بردند و تیم برتر بودند. امروز ما بردیم. ما هم می‌توانیم مدتی بعد چنین چیزی را تجربه کنیم. فوتبال بالا و پایین زیاد دارد. 


رئال نیوز بازی ,حریف ,مادرید ,رئال ,زمان ,چیزی ,رئال مادرید منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تابلو های معرق ابوالفتح قرایی چاپ و خدمات کامپیوتری شمس فروشگاه اینترنتی آفتاب نشون BOOM Studio Tabriz اظهارنامه دانلود کارتون علوم اجرایی گوسفند زنده