محل تبلیغات شما

منابع اسپانیایی از توافق رئال مادرید با کپا دروازه بان اتلتیک خبر داده اند اما زیدان می گوید تیمش در ژانویه به دروازه بان نیازی ندارد. 

کپا آریزابالاگا آخرین سال قراردادش را با اتلتیک بیلبائو سپری می کند. گفته می شود رئال مادرید برای خرید او در ماه ژانویه با رقم 20 میلیون یورو به توافق رسیده و آزمایش های پزشکی نیز انجام شده است. در حالی که فردا در چارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا، سلتاویگو میزبان رئال مادرید است، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری گفت:

به نقل و انتقالات زمستانی اهمیتی نمی دهم. تنها دو سال مربی بوده ام اما به خوبی می دونم جذب بازیکن چقدر سخت است. به عنوان مربی در حال حاضر به دروازه بان نیازی ندارم. اگر شرایط در پایان فصل تغییر کرد یا اگر نشستیم و در موردش صحبت کردیم، ممکن است برخی از بازیکنان در آن زمان جذب شوند. در این دو سال در این پست کسی به ما اضافه نشده و در پایان فصل در این مورد صحبت خواهیم کرد. در حال حاضر من فقط در مورد بازیکنان خودمان صحبت می کنم تا بی احترامی نکنم. 

همچنین هیچ بازیکنی کهکشانی ها را ترک نمی کند:

چیزی که من گفتم این است که نمی خواهم در زمستان کسی تیم را ترک کند. می دانم ممکن است تا 31 این ماه بازیکنانی جذب شوند اما در حال حاضر می گویم کسی را نمی خواهم. از ترکیب و بازیکنان خودم راضی ام. سال گذشته در این مورد سوالی نبود زیرا مادرید خوب بازی می کرد. هر زمان تیم در مقطعی خوب کار نکند گزارش می دهند که آنها در فکر جذب بازیکن هستند. من چنین مربی نیستم. 

شایعاتی هم در مورد جدایی کریستیانو رونالدو در آینده نزدیک منتشر شده، زیدان در این مورد گفت:

به هیچ عنوان نمی توانم رئال مادرید را بدون کریستیانو تصور کنم. همچنین واقعا نمی توانم تصور کنم او برای باشگاه دیگری بازی کند. 

رویارویی با سلتا با غیبت بنزما و راموس؟ آیا مصدومیت بازیکنان به خاطر سبک تمرینات است؟

چنین چیزهایی در فوتبال پیش می آید. در تمام تیم های بازیکنانی مصدوم هستند. در تمام زندگی چنین مسائلی پیش می آید. تنها به تمرینات بستگی ندارد. هر مردی زندگی خودش را دارد و فراز و نشیب هایی را تجربه می کند. مصدومیت بخشی از آن است. گاهی بازیکنان به دلیل مشکل در زندگی شان مصدوم می شوند. این مساله تغییر نمی کند و همیشه وجود دارد. درست است که بازیکنان مهمی برای ما مصدوم شده اند و می گویند اینجا این اتفاق بیشتر می افتد. 

دنی کارواخال هم به دلیل محرومیت در گالیسیا حضور نخواهد داشت. 


خبرگزاری رئال نیوز بازیکنان ,مورد ,مادرید ,رئال ,حاضر ,زیدان ,رئال مادرید ,نیازی ندارم منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سنندج درس فرش ماشینی کاشان اسین دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. رادکان بنای توس راه پله فلزی پارس پله عکس بازیگران • مدل لباس • کمیاب ترین عکس های بازیگران • پارس آباد چت| چت پارس آباد|پارس اباد چت دکتر مانی | آموزش و بررسی راه های کسب درآمد