محل تبلیغات شما

رئال مادرید با دو گل گرت بیل در خانه سلتاویگو کامبک زد و شکست را با پیروزی تعویض کرد اما در دقیقه 82 گل تساوی را دریافت کرد. 

 از هفته هجدهم رقابت های لالیگا اسپانیا، از ساعت 23:15، سلتاویگو میزبان رئال مادرید بود. 

 مشخصات بازی

تورنمنت: هفته هجدهم لالیگا

تاریخ: یکشنبه 17 دی

ساعت: 23:15

استادیوم: بالایدوس

داور: سانتیاگو لاتره

گلن: دنیل واس (33)، مکسی گومز (82) برای سلتا

گرت بیل (36 و 38) برای رئال مادرید

آمار بازی و ترکیب ابتدایی

آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر بازی را اینجا ببینید.

 گزارش بازی

بازی پایاپای آغاز شد و دو تیم سعی داشتند در مالکیت توپ، تیم برتر میدان شوند. تا دقیقه 12 خطر چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد اما در دقیقه 12 ضربه آسپاس با بدشانسی به تیر دروازه رئال مادرید برخورد کرد تا مهمان خوش شانس باشد که خیلی زود عقب نیفتاد. دقیقه 25 با پاس گومز، دنیل واس در یک موقعیت عالی تک به تک با ناواس، موفق به گلزنی نشد و توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت. گومز پشت محوطه رئال مادرید به راحتی صاحب توپ می شد و حفظ توپ می کرد و این باید باعث نگرانی زیدان باشد. دنیل واس در دقیقه 33 موفق شد فرصت از دست داده را جبران کند.  جانی با یک پاس زیبا دنیل واس را صاحب توپ کرد و ناگهان کل نیمه زمین مقابل او خالی مانده بود. او با حرکت به سمت دروازه رئال مادرید در حالی که ناواس کمی به جلو آمده بود، با یک ضربه چیپ پای راست بسیار زیبا دروازه را گشود.

تنها 3 دقیقه بعد رئال مادرید با پاس عالی کروس و ضربه دقیق گرت بیل موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. این در حالی بود که در سمت مقابل گومز صاحب یک موقعیت بسیار خوب شده بود اما با از دست دادن آن موقعیت، حتی باعث شد تیمش گل بخورد. شاهزاده ولزی برای گل دوم تنها دو دقیقه زمان می خواست. حاضرین در استادیوم بالایدوس کاملا در شوک فرو رفتند. ایسکو پاس زیبایی به درون محوطه جریمه ارسال کرد و بیل با یک ضربه زیبا در مقابل دروازه، گل دوم را به ثمر رساند. بازی در ادامه نیمه اول چندان جذاب دنبال نشد و خطری روی دروازه ها شاهد نبودیم. 

نیمه دوم سلتا کار را تهاجمی تر آغاز کرد تا بازی را به تساوی بکشاند. رئال مادرید در مقابل، در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم در خنثی کردن حملات میزبان موفق بود. تا دقیقه 68 که اولین خطر جدی نیمه دوم اتفاق افتاد و آسپاس موفق نشد موقعیتش را به گل تبدیل کند. در ادامه سلتا سراسر هجومی شد. در دقیقه 70 این تیم به یک ضربه پنالتی رسید اما آسپاس موفق نشد این توپ را به گل تبدیل کند. حمایت هواداران، انگیزه زیادی به میزبان داده بود. 

در سوی مقابل، در دقیقه 80 رونالدو با یک حرکت سریع جانی را پشت سرگذاشت اما ضربه او چیزی نبود که رونالدو توقع داشته بشیم و برای رئال مادرید سودی در پی نداشت. ستاره پرتغالی در این بازی چند موقعیت خوب را از دست داد. دقیقه 82، سلتاویگو بالاخره کار را به تساوی کشاند. سانتر هرناندز از سمت راست، با ضربه سر مکسی گومز وارد دروازه رئال مادرید شد تا شاگردان زیدان دو امتیاز ارزشمند از دست بدهند. 

 شرح گل ها

دقیقه 33، جانی با یک پاس زیبا دنیل واس را صاحب توپ کرد و ناگهان کل نیمه زمین مقابل او خالی مانده بود. او با حرکت به سمت دروازه رئال مادرید در حالی که ناواس کمی به جلو آمده بود، با یک ضربه چیپ پای راست بسیار زیبا دروازه را گشود.

دقیقه 36، کروس با یک دریبل زیبا و پاس عمقی فوق العاده، گرت بیل را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و مهاجم ولزی با یک ضربه بغل پای چپ، دروازه را باز کرد.

دقیقه 38، پاس عمقی زیبای ایسکو به گرت بیل در مقابل دروازه و ضربه استادانه تک ضرب بیل، گل دوم را برای مادرید به همراه داشت. 

دقیقه 82، پابلو هرناندز به خوبی از بند مارسلو رها شد و از سمت راست، توپ را روی دروازه رئال مادرید ارسال کرد تا مکسی گومز با یک ضربه سر محکم در دهانه دروازه، گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.


خبرگزاری رئال نیوز دقیقه ,رئال ,مادرید ,دروازه ,ضربه ,بازی ,رئال مادرید ,دروازه رئال ,بسیار زیبا ,راست بسیار ,زیبا دروازه منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دنیای مدرن دانلود دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کفش کردی کلاش انباری دوست داشتنی احساسات من پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دو سوته خرید کن تحویل بگیر ماتیس bostoblack Horrormovie.ir