محل تبلیغات شما

زیزو همچنان مثبت اندیش است. 

 زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از شکست تلخ و سنگین تیمش برابر بارسلونا از بازیکنانش خواست امروز را فراموش کنند. 

به گزارش مارکا، زیزو به خبرنگاران گفت:

بازی را خیلی خوب شروع کردیم. نیمه اول کاملا برابر و پایاپای بود. طبعا شکست آزاردهنده‌ای بود. بابت این باخت خیلی ناراحتیم. اما فوتبال همین است. بازی بسیار دشواری داشتیم. ترکیب؟ انتخابش با من است و تمام. حرف دیگری باقی نمی‌ماند. با کواچیچ متفاوت‌تر هستیم. باید فکری برای مهار مسی می‌کردم و متئو قبلا خیلی خوب این کار را انجام داده بود. به همین خاطر هم تصمیم گرفتیم او را در ترکیب قرار دهیم. 

اخراج کارواخال؟ در فوتبال از این اتفاقات می‌افتد. ایده‌هایی برای تعویض‌ها داشتیم اما گل دوم و ده نفره شدن همه چیز را عوض کرد. لحظات دشواری بود. نیمه دوم؟ اشتباه کردیم. بد دفاع کردیم و در این سطح، هر اشتباه شما را مجازات می‌کند و جزئیات همین‌هاست. قرار نیست به خاطر این باخت دیوانه شویم. شکست بسیار سخت و تلخی بود اما مجبور نیستیم چیزی را تغییر دهیم. نباید به این باخت فکر کنیم. از تعطیلات و کنار خانواده بودن لذت ببریم و با روحیه برگردیم. لالیگا هنوز تمام نشده است.

بازار؟ حرفی ندارم. 


رئال نیوز خیلی ,باخت ,کردیم ,شکست ,قبلا خیلی منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کاج موزیک تخفیف ویژه پاییزی اموزش و دانلود ترفندستان طراحی سایت و انواع اپلیکیشن |سارین وب دانلود تحقیق سپیدار افرا فایل فروش موزیک فایر - متن آهنگ جدید - آتش موزیک