محل تبلیغات شما

و دوباره، همه در مورد فوق ستاره ای به نام لیونل مسی صحبت می کنند.

 بارسلونا موفق شد با زدن 3 گل، فاتح سانتیاگو برنابئو شود، اما این تنها اتفاق مهم بازی نبود. لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا، چند رکورد و البته چند آمار را به نفع خود تغییر داد.

Opta گزارش می دهد لیونل مسی، به رکورد مهم دویست پاس گل برای بارسلونا در تمامی رقابت ها دست یافت. همچنین، بارسلونا برای نخستین بار در تاریخ، سومین بار پیاپی در لالیگا رئال مادرید را در خانه خود شکست داد.

لیونل مسی تنها بازیکنی است که در 10 فصل پیاپی لالیگا، موفق شده بالای 15 گل به ثمر برساند. علاوه بر این، مسی بیشتر از هر بازیکن دیگری مقابل رئال مادرید گلزنی کرده است. فوق ستاره بلوگرانا، با زدن 526 گل، رکورد گرد مولر [525] را پشت سر گذاشت تا بهترین گلزن تک باشگاهی اروپا شود.

رقابت میان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، در بیرون از زمین هم یک برنده داشت. حال مسی با 54 گل، از فوق ستاره لوس بلان پیشی گرفت و به عنوان بهترین گلزن 2017، نامش را ثبت کرد.

دنی کارواخال هم که در بازی امروز، از زمین بازی اخراج شد، پنجمین اخراجی رئال مادرید در هفت الکلاسیکوی اخیر بود.

سوارز، از زمان پیوستنش به بارسلونا، مقابل رئال مادرید 5 بار گلزنی کرده و از این نظر، با توجه به بازه زمانی حضورش در بلوگرانا، رکورد دار است.


رئال نیوز رئال ,رکورد ,ستاره ,لیونل ,مادرید ,مسی، ,رئال مادرید ,لیونل مسی، ,بهترین گلزن ,مقابل رئال منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مشاور تحصیلی درسی در گذر از مارپیچ زندگی.... مجله اینرنتی ترفندیاب دانلود آهنگ | دانلود فیلم آموزش طراحی سایت فروش تجهیزات غیرمخرب جوش وبازرسی