محل تبلیغات شما

سرمربی رئال مادرید بازی تیمش را مقابل گرمیو، فوق العاده خواند و امیدوار است روند این تیم مثبت باقی بماند. 

 رئال مادرید با تک گل کریستیانو رونالدو، موفق شد با نتیجه 1-0 گرمیو را شکست دهد تا برای دومین سال متوالی قهرمان جام باشگاه های جهان شود. به گزارش آ اس، زین الدین زیدان پس از بازی گفت:

پنج جام در یک سال؟

یک بازی فوق العاده انجام دادیم. از تمام جهات خوب بودیم. از آغاز بازی با رویکردی خوب کار کردیم. شایسته پیروزی بودیم. خوشحالیم زیرا کاری که بازیکنان انجام می دهند، ساده نیست. این پنجمین جام امسال بود. از اینکه در کنار این تیم هستم، خوشحالم. خیلی خوشحالم. 

رونالدو؟

کریستیانو همین است. او هرگز شکست نمی خورد. همیشه در لحظات مهم به کمک تیم می آید. 

الکلاسیکو؟

خوب است که پس از این پیروزی به الکلاسیکو می رویم. باید فعلا از این قهرمانی لذت ببریم. به مادرید برمیگردیم و لذت می بریم. 

روان ترین بازی رئال مادرید در این فصل؟

با اشتیاق وارد زمین شدیم و بازی خوبی انجام دادیم. باید بگوییم در تعادل تیمی و خط دفاع فوق العاده بودیم. اگر بازیکنان اینطور بازی کنند، شرایط برای هر حریفی سخت می شود. یک بازی فوق العاده انجام دادیم. بازی عالی بود. به سومین جام فصل و پنجمین جام سال رسیدیم و به همین روش ادامه می دهیم. باید استراحت کنیم و به ادامه فصل فکر کنیم. به بازیکنانم تبریک می گویم. از همه بیشتر دوست داریم در لالیگا قهرمان شویم و اگر این اتفاق بیفتد، در اینجا می مانم. 

دوست دارید کریستیانو تمدید کند؟

البته اما در حال حاضر مساله مهم این است که او بقیه دوران بازی اش را نیز اینجا خواهد گذراند. او در باشگاه خودش است. اینجا خانه اوست و هیچکس نمی تواند دستاوردهای او را تکرار کند. امیدوارم تا بازنشستگی اش همین جا به همین ترتیب کار کند. 

بهترین دوره رئال مادرید مدرن؟

لحظات خیلی خوبی را سپری کرده ایم. می خواهیم همینطور ادامه دهیم و باز هم از لحظاتمان لذت ببریم. 

از دل بوسکه هم بیشتر افتخار کسب کرده اید. 

او مربی من بوده است و برای او احترام ویژه ای قائلم. خوشحالم که به اندازه او جام کسب کردیم. 


رئال نیوز بازی ,مادرید ,همین ,انجام ,العاده ,رئال ,انجام دادیم ,رئال مادرید ,تواند دستاوردهای ,العاده انجام ,العاده انجام دادیم منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شعر و شاعری نمرات دانش اموزان لایت اسکین هر چی که بخوای بانوی عکاس نماشویی ساختمان | پیچ و رولپلاک نما | نقاشی نما آپشن خودرو | گندم کار رزرو هتل ایبیس و هتل نووتل - هتل فرودگاه امام تخفیف