محل تبلیغات شما

این دو سال‌ها در کنار هم برای اسپانیا بازی کردند. 

 ایکر کا، اسطوره رئال مادرید و دروازه‌بان کنونی پورتو به خداحافظی ویکتور والدز از دنیای فوتبال واکنش نشان داد.

به گزارش as، والدز 12 فصل وظیفه حراست از دروازه بارسلونا را بر عهده داشت و در این مدت به هر افتخاری که یک بازیکن می‌توانست، دست پیدا کرد. پایان تلخ والدز در نیوکمپ به بازی مقابل سلتاویگو برمی‌گردد. در دیداری که لیگامنت پای راست ویکتور به شدت آسیب دید و فصل برای او خیلی زود به پایان رسید. والدز در تابستان همان فصل اعلام کرد که دیگر در بارسا نخواهد ماند و بدین ترتیب به منچستریونایتد فن خال رفت و بدترین دوران فوتبالش را سپری کرد. فصل بعد به صورت قرضی در استاندارد لیز بلژیک گذراند و پس از فسخ قراردادش با شیاطین سرخ، برای یک فصل در میدلزبرو زیر نظر کارانکا کار کرد و از آن پس دیگر تیمی ندارد.

والدز چهار ماه پیش از میادین فوتبال خداحافظی کرده بود اما دو روز پیش تمام حساب‌های شخصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی را حذف کرد تا به نوعی خودش را برای همیشه از فوتبال جدا کرده باشد. این اقدام والدز با واکنش کا همراه شد. دو بازیکنی که سال‌ها در تیم ملی اسپانیا کنار هم بودند. ایکر در توییترش نوشت:

برای پی بردن به اینکه چه دروازه‌بان بزرگی بودی، نیازی به دیدن دست‌هایت نیست. برای تو در مرحله جدید زندگی آرزوی موفقیت می‌کنم ویکتور.

گفتنی است والدز احتمالا در شبکه‌ای تلویزیونی مشغول به کار خواهد شد.


رئال نیوز والدز ,فوتبال ,ویکتور ,واکنش ,خداحافظی ,دنیای فوتبال ,ویکتور والدز ,خداحافظی ویکتور ,خداحافظی ویکتور والدز منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
قرص ذهن درهم برهم تنهایی من imenparto.rozblog.com علاقه های موفقیت اجناس فوق العاده نیک چیز طراحی وآموزش سایت سایت مناقصات و مزایدات هزاره