محل تبلیغات شما

ام باپه بازی در تیم شهرش را به حضور در جمع کهکشانی ها ترجیح داد.

تابستانی که گذشت یکی از خبرهای همیشه داغ رسانه های ورزشی تیم آینده کیلیان ام باپه ستاره جوان سابق موناکو بود که تیم های بزرگی نظیر رئال مادرید و پاری سن ژرون و سیتی به دنبال او بودند.

به گزارش مارکا وی در نهایت تصمیم گرفت راهی پاریس شود و هم بازی نیمار شود و به تیمی که از ستاره محبوبش در آن بازی می کرد، نرود. در همین مورد وی در گفتگویی چنین ابراز کرده است:

به رئال مادرید نرفتم چون پی اس جی تیم شهرم بود. پیوستن به رئال مادرید برای من همانند کودکی بود که از بچگی هوادار رئال است و فرصت بازی برای آن را دارد ولی به یک تیم دیگر برود. من می خواستم برای پاریس بازی کنم و الان از همه چیز راضی هستم. 

وی ادامه می دهد:

شایعات زیادی در مورد پیوستن من به رئال بود و البته درست هم بود چون صحبت کرده بودیم اما این موضوع الان برای من و رئال مادرید دیگر به گذشته مربوط می شود.  حالا بازیکن پاریس هستم و تمام توانم را برای دفاع از آن می گذارم.

رئال نیوز رئال ,مادرید ,بازی ,پاریس ,باپه ,رئال مادرید ,مادرید نرفتم ,رئال مادرید نرفتم منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
طرح توجیهی گلیم بافی|طرح توجیهی پرورش شتر مرغ|طرح توجیهی پرورش زنبور عسل|طرح توجیهی نان فانتزی vpsایران سایت پرسپولیس,پرسپولیس چت،پرشین چت،پرسین چت،پرشن چت،چت پرسپولیس،پرسپولیس گپ،گپ پرسپولیس،مهرچت،مهربون چت،زاهدان چت،زابل چت،پیروزی چت فروشگاه کالا شهر فروشگاه تاسیساتی شیخی آموزش نصب کولر گازی و محصولات کولر گازی ModShop راهنمای مشاوره ای در زمینه روانشناسی دکوراسیون خانه آرا