محل تبلیغات شما

ریوالدو در موفقیت کوتینیو در بارسلونا شکی ندارد. 

 ریوالدو، اسطوره فوتبال برزیل و بارسلونا صراحتا از لزوم حذف رئال مادرید به عنوان تنها راه رسیدن نیمار به توپ طلا گفت.

فوق ستاره برزیلی پس از چهار فصل حضور درخشان در بارسلونا، تابستان گذشته با انتقالی 222 میلیون یورویی راهی پاری سن ژرمن شد تا از زیر سایه مسی خارج شود و بتواند با درخشش در تیمی جدید، بالاخره به توپ طلا دست پیدا کند. توپ طلایی که در دهه گذشته به طرز حیرت آوری در سلطه کریستیانو و مسی بوده و از نیمار به عنوان کسی که به این دوئل پایان می‌دهد، نام برده می‌شود. از قضا، رونالدو و نیمار در اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند.

به گزارش مارکا، ریوالدو می‌گوید:

نیمار بیشتر به این دلیل از بارسا رفت که آنها - پاری سن ژرمن - پیشنهاد بسیار خوبی ارائه کردند. نیمار در بارسلونا گرچه خیلی خوب کار می‌کرد اما همواره زیر سایه مسی بود. واقعیت این است که مسی، مسی است و هنوز چند سال دیگر از فوتبالش باقی مانده. نیمار به پاری سن ژرمن رفت تا برای بهترین بودن تلاش کند. اگر او می‌خواهد بهترین بازیکن دنیا شود، باید رئال مادرید و رونالدو را در ماه فوریه از لیگ قهرمانان اروپا حذف کند. 

ریوالدو همچنین درباره فیلیپه کوتینیو که شایعات زیادی پیرامون انتقالش به بارسلونا به گوش می‌رسد، گفت:

کوتینیو بازیکن بسیار خوبی است و مطمئنا اگر در نهایت به بارسلونا بپیوندد، به راحتی موفق خواهد شد. به نظرم او شخصیت و کیفیتی که یک بازیکن برای موفقیت در بارسلونا باید داشته باشد را دارد. سبک بازی بارسا برای استایل فوتبال او مناسب است. علاوه بر این، هواداران بارسلونا به بازیکنان تازه وارد فرصتی برای سازگاری می‌دهند. به نظر من او در بارسا موفق خواهد شد. 


رئال نیوز بارسلونا ,نیمار ,رئال ,ژرمن ,بارسا ,بازیکن ,رئال مادرید ,موفق خواهد ,قهرمانان اروپا ,بسیار خوبی منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مطالب جدید 97 فروشگاه اینترنتی الیاس خرید فالوور اینستاگرام دانلود کده Zoeycj9jt site فروشگاه اینترنتی فایل های دانلودی و محصولات (بانک معماری) دانلود کلیپ جدید آزاد اندیشان اقتصاد گیلان دانلود آهنگ های جدید