محل تبلیغات شما

داستان به ابوظبی برمی گردد. 

 زین الدین زیدان از جام باشگاه‌های جهان تصمیمش درباره ترکیب بازی در ال کلاسیکو را گرفته بود.

کهکشانی‌ها دو روز پیش در سانتیاگو برنابئو شکست خانگی تلخی مقابل بارسلونا متحمل شدند تا بهترین فرصت برای کاهش اختلاف با صدر جدول را از دست داده و امیدهایشان برای دفاع از عنوان قهرمانی لالیگا به حداقل برسد. درباره دلایل این شکست، بحث‌های زیادی صورت گرفته اما خیلی‌ها معتقدند بیشترین اثر را تصمیمات اشتباه زیدان داشته است. زیزو برای این بازی تصمیم گرفت مثل سوپرکاپ اسپانیا، کواچیچ را مامور مهار مسی قرار دهد تا با متوقف کردن بهترین بازیکن رقیب، خودش به پیروزی نزدیک‌تر شود اما واقعیت، چیز دیگری بود.

به گزارش مارکا، زیزو پس از بازی مدعی شد می‌داند که همه حالا تصمیمات او را در ال کلاسیکو زیر سوال خواهند برد اما اهمیتی نمی‌دهد و از چیزی هم پشیمان نیست. در واقع، قرار دادن کواچیچ به جای ایسکو در ال کلاسیکو، ایده‌ای بود که از مدت‌ها قبل به تصویب کادر فنی رسیده بود. زمانی که کهکشانی‌ها برای حضور در جام جهانی باشگاه‌ها در امارات بودند. زیزو با توجه به تجربه خوشایندش از سوپرکاپ، دوست داشت کواچیچ را در ترکیب بگذارد و تنها نگرانی‌اش، وضعیت آمادگی بدنی هافبک کروات بود که آن هم با طرح ریزی یک برنامه اختصاصی از سوی بدنساز باشگاه، در همان امارات حل شد. در چند جلسه تمرینی، کواچیچ بیشتر از بقیه تمرین کرد و حتی گاهی زیزو و پینتوس در کنارش بودند تا آیتم‌ها را پشت سر بگذارد.

زیزو تصمیمش را گرفته بود و ایسکو هم از اواخر هفته تقریبا می‌دانست که در ال کلاسیکو بازی نخواهد کرد. همین اتفاق هم افتاد. 


رئال نیوز - وبسایت هواداران رئال مادرید کواچیچ ,زیزو ,بازی ,ایسکو ,کلاسیکو منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه معرفی اجناس ارزان ایران سی اس گو منوتو نیوز Best Wholesale School Bags,Insulated Cooler Bags Manufactures,Best Durable Laptop Backpacks فروشگاه آموزش مایکروسافت ورد 2010 ربات وبلاگ جدید