محل تبلیغات شما

دلیل حرکت عجیب کواچیچ روی گل اول بارسا مشخص شد. 

 زین الدین زیدان شخصا و با صراحت از متئو کواچیچ خواسته در ال کلاسیکو در تمام طول زمین به دنبال لیونل مسی باشد.

به گزارش as، رئال مادرید در حالی ال کلاسیکو را با سه گل باخت که هواداران این تیم انتقادات زیادی نسبت به تصمیمات زیزو در این بازی داشتند. از جمله نیمکت نشینی ایسکو که حتی وقتی تیم به گل نیاز داشت هم به میدان فرستاده نشد. زیدان ترجیح داد مثل سوپرکاپ، کواچیچ را مامور مهار مسی قرار دهد. حساسیت این بازیکن روی یارگیری با فوق ستاره آرژانتینی به حدی بود که او حتی وقتی راکیتیچ به سمت دروازه ناواس حرکت کرد هم ترجیح داد به جای گرفتن توپ از او، حواسش به مسی باشد تا نکند حرکتی داشته باشد!

مسی در آن صحنه حرکتی نکرد و مثلث راکیتیچ، روبرتو و سوارز کار را تمام کردند. کار کواچیچ اشتباه بود اما او دستورات زیدان را اجرا کرد. تلویزیون Gol امروز با انتشار تصاویری و لب خوانی، به وضوح نشان داد که در صحنه‌ای که کواچیچ به کنار زمین آمد، زیدان صراحتا به او می‌گوید: «در تمام نقاط زمین او را دنبال کن.»


رئال نیوز کواچیچ ,زیدان ,تمام ,زمین ,کلاسیکو ,نقاط زمین ,تمام نقاط منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پایگاه تحلیلی خبر ماکران BaxDL_بکس دانلود دانلود ماشا و میشا ، دانلود دورا جستجوگر ، دانلود باب اسفنجی پویا کالا lope پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ایران هنر 22 سایت کرببلا اینجا زیبایی را درک کن اینجا همه چی هست