محل تبلیغات شما

با وجود آنکه سال 2017 با شکست در ال کلاسیکو، چندان مطابق میل کهکشانی ها به پایان نرسید، رئیس، سرمربی و کاپیتان های باشگاه از دستاوردهای این تیم در سالی که گذشت، گفتند. 

 سال 2017 برای رئال مادرید پرفروغ بود و این تیم موفق شد 5 عنوان قهرمانی در رقابت های مختلف کسب کند. فلورنتینو پرز به مناسبت کریسمس در پیامی گفت:

سال 2017 سالی بود که مادریدیستا ها هرگز آن را فراموش نخواهند کرد. امسال سالی بود که تیم به دوازدهمین قهرمانی اروپا رسید و در مجموع 5 جام کسب کرد. از نظر افتخارات، امسال در تاریخ 115 ساله ما بهترین سال بود. 2017 سالی سرشار از لذت برای هواداران مادرید بود. 

ما مادریدیستاها به تیم و سرمربی تیم، زین الدین زیدان افتخار می کنیم. مهمترین مساله این است که این افتخارات با تلاش و همکاری همه ما به دست آمد. هواداران باز هم نقشی اساسی در موفقیت ما داشتند. ما در هر بازی و در هر فینال، حمایت کامل آنها را حس می کردیم. این افتخارات بر پایه ارزش های رئال مادرید به دست آمد. 

این کریسمس را نیز در کنار فرزندان و نوه ها و خانواده ام می گذرانم. امیدوارم سال آینده بهترین ها در انتظار شما باشد و موفق باشید. 


رئال نیوز مادرید ,رئال ,سالی ,رئال مادرید ,2017 سالی منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وب سایت شخصی امید مرادپور دشتکی دانلود تحقیق HipHopRaGe فروش و تعمیر تصفیه آب در کرمان 09229766368 جانان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مرجع دانلود چیت,کانفیگ ▂▃▄▅ Sɪɴᴀ Kʀ ▅▄▃▂