محل تبلیغات شما

مرد کاستاریکایی تا به اینجای کار خودش را به خبوی نشان داده است.

 کهکشانی‌ها در ادامه فصل پر نوسانشان، پس از چند برد شیرین، روز گذشته در خانه با سه گل مغلوب بارسلونا شدندتا اختلافی 14 امتیازی - با یک بازی کمتر - با صدر جدول پیدا کرده و امیدهایشان برای قهرمانی به حداقل برسد. سفیدپوشان در حالی سال 2017 را با یک باخت تلخ به پایان بردند که در همین سال موفق به رقم زدن بهترین دوران تاریخ باشگاه شده بودند.

حال اما فاصله با صدر به بیشترین حد خود رسیده است اما در مادرید هیچ کس کیلور ناواس دروازه بان رئال مادرید را مقصر این اتفاقات نمی داند و گفته  می شود اگر سیو های او برابر بارسلونا نبود شاید شکست مادریدی ها از این هم سنگین تر می شد. همین نمایش او بود که باعث شد تا به عنوان بهترین بازیکن رئال مادرید نیز در این دیدار شناخته شود.

شایان ذکر است چندی پیش اتحادیه فوتبال کاکاف، کیلور ناواس را به عنوان برترین بازیکن این اتحادیه در سال 2017 انتخاب کرد. ناواس در این راه جلو تر از هیروینگ لوزانو بازیکن آیندهوون و آندره بلیک بازیکن فیلادلفیا موفق به برد جایزه شد. 


رئال نیوز بازیکن ,مادرید ,ناواس ,کیلور ,رئال ,کیلور ناواس ,رئال مادرید منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. صابر كرماني توری صنعتی و توری ساختمانی همه چی برای تو شما بیا آشپزی ایران و جهان سورس ویاه|برنامه نویسی پیشرفته دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی varzesh33