محل تبلیغات شما

دیدار پیش رو یک مورد ویژه برای جذاب تر شدن دارد.

 شنبه هفته آتی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ بار دیگر به مصاف هم خواهند رفت تا اولین ال کلاسیکوی لالیگایی فصل جاری را برگزار کنند، دیداری که برای هر دو تیم همیشه خاص و ویژه خواهد بود.

به گزارش MARCA، در همین مورد اما اتفاقی افتاده است که باعث شد حواشی این دیدار از همین حالا شروع شود و آن هم قهرمانی رئال مادرید در رقابت های جام باشگاه های جهان است، اتفاقی که سبب می شود صحبت هایی در مورد تونل افتخار بازیکنان بارسلونا به مناسبت این قهرمانی در ال کلاسیکو بر سر زبان ها بیفتد. پیش از این تیم هایی بوده اند که این تونل را زده اند و تیم هایی هم بوده اند از این موضوع صرفنظر کرده اند. در سال 2015 والنسیا برای رئال مادرید و سال بعد آن نیز بتیس برای بارسلونا چنین کاری را کرد.

با این حال اما تیم هایی نظیر ختافه از چنین کاری سر باز زده اند تا اینکه مشخص نباشد بارسایی ها در ال کلاسیکوی پیش رو برای دشمنشان تونل می زنند یا نه.


رئال نیوز رئال ,تونل ,هایی ,مادرید ,بارسلونا ,مورد ,رئال مادرید ,چنین کاری ,برای رئال منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Positive Think Tank شرکت پخش لوازم خانگی آکدنیز دنا دکور روستای آهنگرکلای بیشه سر- قائم شهر اینجا همه چی هست اینجا همه چی هست بهترین مشاور پیکنت | دانلود رایگان فیلم و سریال جدید با لینک مستقیم ilmusicli