محل تبلیغات شما

سرخیو از کار سخت تیمش برای هت‌تریک در قهرمانی اروپا می‌گوید. 

سرخیو راموس، مدافع و کاپیتان رئال مادرید می‌گوید آنها برای هت تریک در قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، رقبای بسیار قدرتمندی پیش رو دارند. 

کهکشانی‌ها که با زیزو، رویایی کار کرده‌اند، شب گذشته با شکست گرمیو، به اولین تیمی تبدیل شدند که پس از اروپا، از قهرمانی‌اش در جام باشگاه‌های جهان نیز دفاع می‌کند. سفیدپوشان که فصل جاری را به خصوص در لالیگا در حد و اندازه‌های مورد نظر آغاز نکرده‌اند، چالش بسیار بزرگی چون کسب سومین قهرمانی پیاپی در اروپا پیش رو خواهند داشت. به گزارش aS، سرخیو راموس در مصاحبه با تلفوت فرانسه می‌گوید:

بردن و قهرمانی جزئي از DNA رئال مادرید است. البته که دوست دارم برای سومین سال پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شویم اما تیم‌های بسیار خوبی دیگری هم هستند؛ بارسا، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ. پی اس جی برای قهرمانی در همین تورنمنت بوده که این چنین خودش را تقویت کرده است. خواهیم دید چه می‌شود اما چاره‌ای جز شکست پاری سن ژرمن نداریم. 

زیدان؟ او بدون هیچ تردیدی بهترین است. زیزو این را نشان داده و خوشحالیم که او مربی ماست. تیم با او ثبات دارد. معمولا به ندرت بازیکنان خوب، مربیان خوبی هم می‌شوند اما زیدان این را انجام داد.

بنزما؟ کریم مهاجم بسیار خوب و با کیفیتی است و استعدادی ذاتی نیز دارد. کریم شم گلزنی بالایی دارد و بازیساز خوبی نیز هست. او می‌تواند برای هر مدافعی دردسر ایجاد کند. غیبت او در تیم ملی یک نقطه تاریک است. بازی در تیم ملی بزرگ ترین آرزوی هر بازیکن است و می‌دانم که کریم بسیار خوشحال خواهد شد اگر بتواند در جام جهانی با پیراهن فرانسه به میدان برود. 

و رونالدو؟ شماره 7 ما مهاجمی است که تاکنون شبیه او را ندیده بودیم. او همین حالا هم یک اسطوره است و قطعا در آینده از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال یاد خواهد شد. کریستیانو تاثیر بسیار زیادی روی تیم دارد و وزنه سنگینی برای ما محسوب می‌شود. همه به او احترام می‌گذارند.


رئال نیوز قهرمانی ,بازیکنان ,کریم ,خوبی ,می‌گوید ,اروپا ,بازیکنان تاریخ ,بهترین بازیکنان ,رئال مادرید ,بهترین بازیکنان تاریخ منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی شرکت سایه روشن | پوشش سقف پاسیو | نورگیر ساختمان | نورگیر حبابی سایت سرگرمی و آشپزی مینا دلتنگی ما خرید ضایعات آهن و قراضه در اصفهان آموزش جوجه کشی mahansaz.ir آموزشگاه موسیقی همنوا ال سولز اونیو