محل تبلیغات شما

حواشی این اتفاق نمادین در ال کلاسیکو تمامی ندارد.

 روز گذشته بود که گیلرمو آمور، هافبک اسبق و مدیر روابط عمومی کنونی بارسلونا در صحبت هایی مدعی شد که باشگاه بارسلونا برای باشگاه رئال مادرید در ال کلاسیکوی پیش رو به دلیل قهرمانی در جام باشگاه های جهان تونل افتخار نمی زند:

تونل افتخار؟ این را شفاف اعلام کرده‌ایم که تنها زمانی تونل افتخار برای حریف می‌زنیم که خودمان هم در آن تورنمنت شرکت کرده باشیم. 

در همین رابطه اما نشریه مارکا صبح امروز گزارشی را به چاپ رساند که در آن اعلام شده است تیم فوتبال بارسلونا در سال 2006 پس از این که سویا قهرمان جام یوفا شد برای این تیم تونل افتخار زد، اتفاقی که با صحبت های آمور مغایرت دارد چرا که بارسلونا در سال 2006 در جام یوفا حضور نداشته است. با این حال به نظر می رسد سران باشگاه بارسلونا به هیچ قیمتی حاضر به انجام این کار نیستند و تمایلی به تونل زدن برای کهکشانی های مادرید ندارند.


رئال نیوز بارسلونا ,تونل ,باشگاه ,افتخار ,یوفا ,تونل افتخار ,دلیل قهرمانی ,بارسلونا برای ,باشگاه بارسلونا منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. شیعیان اهل البیت علیهم السلام در آفریقا https://hihotel.ir تخفیفان سایت برنامه نویسی ارنواز دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Velvet dream رزموویز بازرگانی سکوتی